| Height | 170mm |
|---|---|
| Width | 90mm |
| Protrusion | 120mm |
| Light Source | 1 x GX53 | Not Included |
| Voltage | 240V |
| Dimmable | No |
| Materials | Aluminium |
| Finishes | Textured Black |
| IP Rating | IP44 |
| Application | Interior |

SKU: ECCAS123WL
PRICE: $360.00
Bringing elegance and minimalism to your garden or drive way, this vertically mounted wall light is a sleek and modern illumination for your exterior walls. Designed in aluminium in a textured black, this light is subtle and understated.
| Height | 170mm |
|---|---|
| Width | 90mm |
| Protrusion | 120mm |
| Light Source | 1 x GX53 | Not Included |
| Voltage | 240V |
| Dimmable | No |
| Materials | Aluminium |
| Finishes | Textured Black |
| IP Rating | IP44 |
| Application | Interior |
| Warranty | 3 Years |
|---|